VÍTAME VÁS NA NAŠEJ STRÁNKE

 

 

STE NA SPRÁVNEJ ADRESE

Sme obchodno-realitná spoločnosť RENOME REAL, s. r. o., ktorá pôsobí v oblasti predaja, kúpy, prenájmu, výstavby a financovania nehnuteľností od roku 2012, s prioritným pôsobením v žilinskom regióne. Vďaka detailnej znalosti trhu s nehnuteľnosťami, vysokej odbornosti nášho tímu, právnej zdatnosti a našim skúsenostiam, ktoré sme nadobudli pravidelnou každodennou prácou, sme úspešne zrealizovali stovky obchodných prípadov, pri ktorých sa sústredíme na uspokojenie individuálnych požiadaviek našich klientov.

ZAMERANIE SPOLOČNOSTI RENOME REAL

Medzi naše hlavné činnosti patrí:

  • sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností - realitná činnosť
  • developérske projekty komplexne v našej réžii vrátane nastavenia projektu, inžinieringu, výstavby a predaja nehnuteľností
  • prenájom nehnuteľností
  • financovanie nehnuteľností

GARANCIA SPOKOJNOSTI

Spoločnosť RENOME REAL sa venuje realitám a financiám od roku 2012. Nadobudnuté skúsenosti priamo v praxi a pravidelné vzdelávanie sa sú zárukou kvalitného servisu, ktorý ponúkame našim klientom. Právne zastúpenie našej spoločnosti je od vzniku spoločnosti zabezpečené renomovanou advokátskou kanceláriou. V RENOME REAL máte realitné a finančné poradenstvo zdarma a to bez ohľadu na to, či sa v budúcnosti stanete alebo nestanete našim klientom.

VÍZIA SPOLOČNOSTI

Aj vďaka starému heslu „Náš zákazník, náš pán“, ktoré bude u nás vždy prvoradou zásadou, je víziou spoločnosti RENOME REAL dlhodobo prinášať vysoko odbornú a profesionálnu prácu v oblasti výstavby, predaja, kúpy, prenájmu a financovania nehnuteľností, ktorej výsledkom je SPOKOJNÝ KLIENT.