VÍTAME VÁS NA NAŠEJ STRÁNKE

 

STE NA SPRÁVNEJ ADRESE

Sme obchodno-realitná spoločnosť RENOME REAL, s. r. o., ktorá pôsobí v oblasti predaja, kúpy, prenájmu a financovania nehnuteľností od roku 2012, s prioritným pôsobením v žilinskom regióne. Vďaka detailnej znalosti trhu s nehnuteľnosťami, vysokej odbornosti nášho tímu, právnej zdatnosti a našim skúsenostiam, ktoré sme nadobudli pravidelnou každodennou prácou, sme úspešne zrealizovali stovky obchodných prípadov, pri ktorých sa sústredíme na uspokojenie individuálnych požiadaviek našich klientov.

ZAMERANIE SPOLOČNOSTI

Činnosť spoločností patriacich do skupiny RENOME REAL je rozdelená na štyri hlavné sekcie:

  • sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
  • developérske projekty komplexne v našej réžii vrátane inžinieringu, výstavby a predaja
  • prenájom nehnuteľností
  • financovanie nehnuteľností

GARANCIA SPOKOJNOSTI

Spoločnosť RENOME REAL sa venuje realitám a financiám viac ako 10 rokov. Naša právna zdatnosť, pravidelne vzdelávanie sa a získané pracovné skúsenosti sú zárukou kvalitného servisu pre našich klientov. Právne zastúpenie našej spoločnosti je od vzniku spoločnosti zabezpečené renomovanou advokátskou kanceláriou. V RENOME REAL máte realitné a finančné poradenstvo zdarma a to bez ohľadu na to, či sa v budúcnosti stanete alebo nestanete našim klientom.

VÍZIA SPOLOČNOSTI

Aj vďaka starému heslu „Náš zákazník, náš pán“, ktoré bude u nás vždy prvoradou zásadou, je víziou spoločnosti RENOME REAL dlhodobo prinášať vysoko odbornú a profesionálnu prácu v oblasti výstavby, predaja, kúpy, prenájmu a financovania nehnuteľností, ktorej výsledkom je SPOKOJNÝ KLIENT.