NAŠE SLUŽBY

 

 

SPROSTREDKOVANIE PREDAJA, KÚPY A PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ

Už 10 rokov sa aktívne sa venujeme sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností na území celej SR, s prednostným pôsobením v žilinskom regióne. Pri predaji nehnuteľností využívame najmodernejšie obchodné praktiky a marketingové technológie. Vašu nehnuteľnosť predáme výhodne a rýchlo.

DEVELOPÉRSKE PROJEKTY

Realizujeme developérske projekty komplexne od kúpy pozemku, vypracovania projektovej dokumentácie, zabezpečenia inžinieringu, výstavby, predaja až po odovzdanie bytov a domov kupujúcim.

FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Ako zmluvný partner spolupracujeme s poprednými bankami a poisťovňami. Sprostredkujeme Vám hypotekárny úver a poistenie nehnuteľnosti za výhodných podmienok.

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

Venujeme sa prenájmu bytov, domov a nebytových priestorov, pričom nami ponúkané nehnuteľnosti sa nachádzajú v novostavbách a sú kompletne zariadené.

SLUŽBY PRE INVESTOROV

S developérskymi projektami máme bohaté skúsenosti. Kompletne zastrešíme Váš developérsky projekt, od prípravy a konzultácie projektu, predajnej stratégie, technickej podpory a kompletných realitných služieb.

ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Po dohode odkúpime Vašu nehnuteľnosť aj do 24h. 

  • ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTI S MOŽNOSŤOU PRENÁJMU PÔVODNÉMU VLASTNÍKOVI

Službu odkúpenia nehnuteľnosti s možnosťou okamžitého prenájmu pôvodnému vlastníkovi využívajú klienti najmä v prípade, ak potrebujú znížiť svoje mesačné splátky, prípadne vyriešiť inú nepriaznivú finančnú situáciu. Pri odkúpení nehnuteľnosti vyplatíme klientove záväzky spojené s nehnuteľnosťou a ponúkneme mu nehnuteľnosť do prenájmu.

  • ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ S MOŽNOSŤOU DOŽIVOTNÉHO UŽÍVANIA 

Služba odkúpenia nehnuteľnosti s možnosťou doživotného užívania je určená prednostne pre dôchodcov. Ak k dnešným vysokým nákladom na energie pribudne ešte nevyhnutnosť opráv alebo rekonštrukcie bytu alebo domu, častokrák dochádza k výraznému zníženiu životnej úrovne, prípadne k finančným problémom. Po dohode odkúpime Vašu nehnuteľnosť za primeranú cenu, vykonáme nevyhnutné opravy tak aby ste mohli dôstojne doživotne zostať bývať vo Vašom byte alebo dome, pričom mesačný nájom neplatíte.

VYSPORIADANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

V prípade, ak je Váš pozemok, dom alebo byt nevysporiadaný, zabezpečíme kompletné vysporiadanie Vašej nehnuteľnosti.

ODBORNÝ DOHĽAD PRI KÚPE ALEBO PREDAJI NEHNUTEĽNOSTÍ

Vy kupujete, predávate, my zabezpečíme odborný dohľad. 

Predávate nehnuteľnosť a našli ste si kupujúceho? Našli ste si nehnuteľnosť, ktorú plánujete kúpiť? Zabezpečíme Vám celý proces predaja alebo kúpy bezpečne, rýchlo vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a zastúpenia na katastri.

ZMLUVY

Vypracujeme Vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu potrebnú pre kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti a zabezpečíme ocenenie nehnuteľností formou vypracovania znaleckého posudku.

REALITNÉ A FINAČNÉ PORADENSTVO

V RENOME REAL máte realitné a finančné poradenstvo zdarma bez ohľadu na to, či sa v budúcnosti stanete alebo nestanete našim klientom.

 

V prípade bližších informácii o našich službách alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.