NAŠE SLUŽBY

 

 

SPROSTREDKOVANIE PREDAJA, KÚPY A PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ

Už 11 rokov sa aktívne sa venujeme sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností na území celej SR, s prednostným pôsobením v žilinskom regióne. Pri predaji nehnuteľností využívame najmodernejšie obchodné praktiky a marketingové technológie. Vašu nehnuteľnosť predáme výhodne a rýchlo.

DEVELOPÉRSKE PROJEKTY

Realizujeme developérske projekty komplexne od kúpy pozemku, vypracovania projektovej dokumentácie, zabezpečenia inžinieringu, výstavby, predaja až po odovzdanie bytov a domov kupujúcim.

FINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Ako zmluvný partner spolupracujeme s poprednými bankami a poisťovňami. Sprostredkujeme Vám hypotekárny úver a poistenie nehnuteľnosti za výhodných podmienok.

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTÍ

Venujeme sa prenájmu bytov, domov a nebytových priestorov, pričom nami ponúkané nehnuteľnosti sa nachádzajú v novostavbách a sú kompletne zariadené.

SLUŽBY PRE INVESTOROV

S developérskymi projektami máme bohaté skúsenosti. Kompletne zastrešíme Váš developérsky projekt, od prípravy a konzultácie projektu, predajnej stratégie, technickej podpory a kompletných realitných služieb.

ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Po dohode odkúpime Vašu nehnuteľnosť aj do 24h. 

  • ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTI S MOŽNOSŤOU PRENÁJMU PÔVODNÉMU VLASTNÍKOVI

Službu odkúpenia nehnuteľnosti s možnosťou okamžitého prenájmu pôvodnému vlastníkovi využívajú klienti najmä v prípade, ak potrebujú znížiť svoje mesačné splátky, prípadne vyriešiť inú nepriaznivú finančnú situáciu. Pri odkúpení nehnuteľnosti vyplatíme klientove záväzky spojené s nehnuteľnosťou a ponúkneme mu nehnuteľnosť do prenájmu.

  • ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ S MOŽNOSŤOU DOŽIVOTNÉHO UŽÍVANIA 

Služba odkúpenia nehnuteľnosti s možnosťou doživotného užívania je určená prednostne pre dôchodcov. Ak k dnešným vysokým nákladom na energie pribudne ešte nevyhnutnosť opráv alebo rekonštrukcie bytu alebo domu, častokrát dochádza k výraznému zníženiu životnej úrovne, prípadne aj k finančným problémom. Po dohode odkúpime Vašu nehnuteľnosť za primeranú cenu a vykonáme nevyhnutné opravy tak, aby ste mohli dôstojne doživotne zostať bývať vo Vašom byte alebo dome, pričom mesačný nájom neplatíte.

VYSPORIADANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

V prípade, ak je Váš pozemok, dom alebo byt nevysporiadaný, zabezpečíme kompletné vysporiadanie Vašej nehnuteľnosti.

ODBORNÝ DOHĽAD PRI KÚPE ALEBO PREDAJI NEHNUTEĽNOSTÍ

Vy kupujete alebo predávate, my Vám zabezpečíme odborný dohľad. 

Predávate nehnuteľnosť a našli ste si kupujúceho? Našli ste si nehnuteľnosť, ktorú plánujete kúpiť? My Vám zabezpečíme celý proces predaja alebo kúpy nehnuteľnosti bezpečne, rýchlo vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a zastúpenia na katastri.

ZMLUVY

Vypracujeme Vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu potrebnú pre kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti a zabezpečíme ocenenie nehnuteľností formou vypracovania znaleckého posudku.

REALITNÉ A FINAČNÉ PORADENSTVO

V RENOME REAL máte realitné a finančné poradenstvo zdarma bez ohľadu na to, či sa v budúcnosti stanete alebo nestanete našim klientom.

 

V prípade bližších informácii o našich službách alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.